Streetview Hengstheuvelweg 5 Uden

Hengstheuvelweg 5, 5406 VC Uden

116 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Hengstheuvelweg 5 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 4960 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
4960 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hengstheuvelweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hengstheuvelweg 5

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uden

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

13.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Uden

565 Inwoners
225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€635.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Maashorst
87% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Hengstheuvelweg 5

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Hengstheuvelweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Hengstheuvelweg 5?

De prijsindicatie voor Hengstheuvelweg 5 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Maashorst is €635.000. Dat komt neer op circa €5.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hengstheuvelweg 5 zich tot de wijk Buitengebied Maashorst?

Hengstheuvelweg 5 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Buitengebied Maashorst. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hengstheuvelweg 5?

Hengstheuvelweg 5 is een woonhuis in Buitengebied Maashorst, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hengstheuvelweg 5 vergeleken met de buurt?

Hengstheuvelweg 5 heeft 116 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 4960 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buitengebied Maashorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hengstheuvelweg 5 en wat betekent dat?

Hengstheuvelweg 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hengstheuvelweg 5?

Hengstheuvelweg 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Maashorst?

De wijk Buitengebied Maashorst in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Maashorst?

Vanuit Hengstheuvelweg 5 in Buitengebied Maashorst bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.