Streetview Korte Hoefstraat 34 Tilburg

Korte Hoefstraat 34, 5046 DB Tilburg

191 m² Bouwjaar 1972 9 kamers 7 slaapkamers Label D

Korte Hoefstraat 34 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 274 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
274 m²
Inhoud
690 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Korte Hoefstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Hoefstraat 34

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

2330 Inwoners
1410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1147 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Pastorieklamp West
46% Koopwoningen
8.903 Inwoners per km²

Locatie van Korte Hoefstraat 34

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korte Hoefstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Hoefstraat 34?

De prijsindicatie voor Korte Hoefstraat 34 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €1.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Hoefstraat 34 zich tot de wijk Pastorieklamp West?

Korte Hoefstraat 34 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Hoefstraat 34?

Korte Hoefstraat 34 is een woonhuis in Pastorieklamp West, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korte Hoefstraat 34 vergeleken met de buurt?

Korte Hoefstraat 34 heeft 191 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Het perceel is 274 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Hoefstraat 34 en wat betekent dat?

Korte Hoefstraat 34 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Hoefstraat 34?

Korte Hoefstraat 34 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Pastorieklamp West?

De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pastorieklamp West?

Vanuit Korte Hoefstraat 34 in Pastorieklamp West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4 km.