Streetview Kapelstraat 103 Tilburg

Kapelstraat 103, 5046 CL Tilburg

143 m² Bouwjaar 1931 8 kamers 5 slaapkamers Label NONE

Kapelstraat 103 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 121 m² en 8 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kapelstraat 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelstraat 103

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1145 Inwoners
625 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Kasteel Oost
40% Koopwoningen
6.454 Inwoners per km²

Locatie van Kapelstraat 103

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kapelstraat 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelstraat 103?

De gemiddelde woningwaarde in Kasteel Oost is €255.000. Dat komt neer op circa €1.783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelstraat 103 zich tot de wijk Kasteel Oost?

Kapelstraat 103 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Kasteel Oost. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.454 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelstraat 103?

Kapelstraat 103 is een woonhuis in Kasteel Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kapelstraat 103 vergeleken met de buurt?

Kapelstraat 103 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 121 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kasteel Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelstraat 103 en wat betekent dat?

Kapelstraat 103 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kapelstraat 103?

Kapelstraat 103 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kasteel Oost?

De wijk Kasteel Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel Oost?

Vanuit Kapelstraat 103 in Kasteel Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.2 km.