Eengezinswoning, tussenwoning Melsbroekstraat 5 Tilburg

Melsbroekstraat 5, 5042 TK Tilburg

72 m² Bouwjaar 1959 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Melsbroekstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
87 m²
Inhoud
257 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Melsbroekstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melsbroekstraat 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
167.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (27.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1355 Inwoners
950 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
473 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Luchthavenbuurt Oost
62% Koopwoningen
10.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Melsbroekstraat 5

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Melsbroekstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Melsbroekstraat 5?

De prijsindicatie voor Melsbroekstraat 5 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Luchthavenbuurt Oost is €269.000. Dat komt neer op circa €3.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melsbroekstraat 5 zich tot de wijk Luchthavenbuurt Oost?

Melsbroekstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 72 m² in de wijk Luchthavenbuurt Oost. De buurt telt 473 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melsbroekstraat 5?

Melsbroekstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Luchthavenbuurt Oost, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Melsbroekstraat 5 vergeleken met de buurt?

Melsbroekstraat 5 heeft 72 m² woonoppervlakte en 257 m³ inhoud. Het perceel is 87 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Luchthavenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Melsbroekstraat 5 en wat betekent dat?

Melsbroekstraat 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Melsbroekstraat 5?

Melsbroekstraat 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 27 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Luchthavenbuurt Oost?

De wijk Luchthavenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Luchthavenbuurt Oost?