Eengezinswoning, tussenwoning Raadsheer Luijbenstraat 14 Tilburg

Raadsheer Luijbenstraat 14, 5041 CK Tilburg

133 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Raadsheer Luijbenstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 117 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Raadsheer Luijbenstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadsheer Luijbenstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2380 Inwoners
1290 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Theresia Midden
36% Koopwoningen
9.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raadsheer Luijbenstraat 14

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Raadsheer Luijbenstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadsheer Luijbenstraat 14?

De prijsindicatie voor Raadsheer Luijbenstraat 14 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €2.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadsheer Luijbenstraat 14 zich tot de wijk Theresia Midden?

Raadsheer Luijbenstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 133 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadsheer Luijbenstraat 14?

Raadsheer Luijbenstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Theresia Midden, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Raadsheer Luijbenstraat 14 vergeleken met de buurt?

Raadsheer Luijbenstraat 14 heeft 133 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadsheer Luijbenstraat 14 en wat betekent dat?

Raadsheer Luijbenstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raadsheer Luijbenstraat 14?

Raadsheer Luijbenstraat 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 41 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Theresia Midden?

De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.