Eengezinswoning, eindwoning Le Sage ten Broekstraat 28 Tilburg

Le Sage ten Broekstraat 28, 5041 CM Tilburg

127 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Le Sage ten Broekstraat 28 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Le Sage ten Broekstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Le Sage ten Broekstraat 28

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
209.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2380 Inwoners
1290 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Theresia Midden
36% Koopwoningen
9.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Le Sage ten Broekstraat 28

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Le Sage ten Broekstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Le Sage ten Broekstraat 28?

De prijsindicatie voor Le Sage ten Broekstraat 28 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €2.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Le Sage ten Broekstraat 28 zich tot de wijk Theresia Midden?

Le Sage ten Broekstraat 28 is een eengezinswoning, eindwoning van 127 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Le Sage ten Broekstraat 28?

Le Sage ten Broekstraat 28 is een eengezinswoning, eindwoning in Theresia Midden, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Le Sage ten Broekstraat 28 vergeleken met de buurt?

Le Sage ten Broekstraat 28 heeft 127 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Le Sage ten Broekstraat 28 en wat betekent dat?

Le Sage ten Broekstraat 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Le Sage ten Broekstraat 28?

Le Sage ten Broekstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Theresia Midden?

De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.