Streetview Friezenlaan 352 Tilburg

Friezenlaan 352, 5037 KR Tilburg

264 m² Bouwjaar 2025

Friezenlaan 352 is een woning in Tilburg, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
264 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Friezenlaan 352

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1075 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
491 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Friezenlaan
79% Koopwoningen
3.637 Inwoners per km²

Locatie van Friezenlaan 352

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Friezenlaan 352

Wat is de geschatte woningwaarde van Friezenlaan 352?

De gemiddelde woningwaarde in Friezenlaan is €495.000. Dat komt neer op circa €1.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Friezenlaan 352 zich tot de wijk Friezenlaan?

Friezenlaan 352 is een woning van 264 m² in de wijk Friezenlaan. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Friezenlaan 352?

Friezenlaan 352 is een woning in Friezenlaan, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Friezenlaan 352 vergeleken met de buurt?

Friezenlaan 352 heeft 264 m² woonoppervlakte. In Friezenlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Friezenlaan?

De wijk Friezenlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Friezenlaan?

Vanuit Friezenlaan 352 in Friezenlaan bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Friezenlaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Friezenlaan 352: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Friezenlaan?

Recreatie nabij Friezenlaan: restaurant (0.5 km), cafe (1.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Friezenlaan 352?

Een woningrapport voor Friezenlaan 352 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Friezenlaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.