Portiekflat Baroniebaan 35 Tilburg

Baroniebaan 35, 5032 ZB Tilburg

259 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Baroniebaan 35 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
259 m²
Inhoud
655 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Ligging
overlooking_park, by_water, in_green_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Baroniebaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baroniebaan 35

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
100.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1170 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€663.000 Gem. woningwaarde De Blaak Noord-West
97% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baroniebaan 35

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Baroniebaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Baroniebaan 35?

De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €2.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baroniebaan 35 zich tot de wijk De Blaak Noord-West?

Baroniebaan 35 is een portiekflat van 259 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baroniebaan 35?

Baroniebaan 35 is een portiekflat in De Blaak Noord-West, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Baroniebaan 35 vergeleken met de buurt?

Baroniebaan 35 heeft 259 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 65 m² per kamer. In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baroniebaan 35 en wat betekent dat?

Baroniebaan 35 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baroniebaan 35?

Baroniebaan 35 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Noord-West?

De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?

Vanuit Baroniebaan 35 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.