Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 799 m²
- Inhoud
- 696 m³
- Kamers
- 4
Grevelingen 72 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 799 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grevelingen 72
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Grevelingen 72 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €4.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrevelingen 72 is een woonhuis van 157 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².
Grevelingen 72 is een woonhuis in De Blaak Noord-West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Grevelingen 72 heeft 157 m² woonoppervlakte en 696 m³ inhoud. Het perceel is 799 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grevelingen 72 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.26 kg/jaar.
Grevelingen 72 heeft 4 kamers.
De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Grevelingen 72 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grevelingen 72: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.