Villa, vrijstaande woning Romeinenstraat 1 Tilburg

Romeinenstraat 1, 5037 KS Tilburg

221 m² Bouwjaar 1974 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Romeinenstraat 1 is een villa, vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m², een perceel van 1128 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
1128 m²
Inhoud
919 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.045.000 tot €1.295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Romeinenstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Romeinenstraat 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
106.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.4%
CO₂-emissie
17.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (810.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1075 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
491 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Friezenlaan
79% Koopwoningen
3.637 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Romeinenstraat 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Romeinenstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Romeinenstraat 1?

De prijsindicatie voor Romeinenstraat 1 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Friezenlaan is €495.000. Dat komt neer op circa €2.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Romeinenstraat 1 zich tot de wijk Friezenlaan?

Romeinenstraat 1 is een villa, vrijstaande woning van 221 m² in de wijk Friezenlaan. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Romeinenstraat 1?

Romeinenstraat 1 is een villa, vrijstaande woning in Friezenlaan, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Romeinenstraat 1 vergeleken met de buurt?

Romeinenstraat 1 heeft 221 m² woonoppervlakte en 919 m³ inhoud. Het perceel is 1128 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Friezenlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Romeinenstraat 1 en wat betekent dat?

Romeinenstraat 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Romeinenstraat 1?

Romeinenstraat 1 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 810 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Friezenlaan?

De wijk Friezenlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Friezenlaan?

Vanuit Romeinenstraat 1 in Friezenlaan bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.