2-onder-1-kapwoning Groenewoudstraat 7 Tilburg

Groenewoudstraat 7, 5022 GD Tilburg

150 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Groenewoudstraat 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 403 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
403 m²
Inhoud
4200 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Groenewoudstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenewoudstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.5%
CO₂-emissie
25.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

935 Inwoners
470 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
457 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Visserijbuurt
48% Koopwoningen
6.436 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenewoudstraat 7

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Groenewoudstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenewoudstraat 7?

De prijsindicatie voor Groenewoudstraat 7 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Visserijbuurt is €274.000. Dat komt neer op circa €1.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenewoudstraat 7 zich tot de wijk Visserijbuurt?

Groenewoudstraat 7 is een 2-onder-1-kapwoning van 150 m² in de wijk Visserijbuurt. De buurt telt 457 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenewoudstraat 7?

Groenewoudstraat 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Visserijbuurt, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groenewoudstraat 7 vergeleken met de buurt?

Groenewoudstraat 7 heeft 150 m² woonoppervlakte en 4200 m³ inhoud. Het perceel is 403 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Visserijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenewoudstraat 7 en wat betekent dat?

Groenewoudstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenewoudstraat 7?

Groenewoudstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Visserijbuurt?

De wijk Visserijbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Visserijbuurt?

Vanuit Groenewoudstraat 7 in Visserijbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.