Eengezinswoning, tussenwoning Alpenlaan 217 Tilburg

Alpenlaan 217, 5022 LK Tilburg

135 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Alpenlaan 217 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 182 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Alpenlaan 217

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alpenlaan 217

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.22 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

510 Inwoners
235 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Groenewoud Oost
51% Koopwoningen
8.251 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alpenlaan 217

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Alpenlaan 217

Wat is de geschatte woningwaarde van Alpenlaan 217?

De prijsindicatie voor Alpenlaan 217 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenewoud Oost is €249.000. Dat komt neer op circa €1.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alpenlaan 217 zich tot de wijk Groenewoud Oost?

Alpenlaan 217 is een eengezinswoning, tussenwoning van 135 m² in de wijk Groenewoud Oost. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alpenlaan 217?

Alpenlaan 217 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groenewoud Oost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alpenlaan 217 vergeleken met de buurt?

Alpenlaan 217 heeft 135 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Groenewoud Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alpenlaan 217 en wat betekent dat?

Alpenlaan 217 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alpenlaan 217?

Alpenlaan 217 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Groenewoud Oost?

De wijk Groenewoud Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenewoud Oost?

Vanuit Alpenlaan 217 in Groenewoud Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.