Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 31 m²
Stuivesantplein 10 A is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stuivesantplein 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Broekhoven I is €279.000. Dat komt neer op circa €9.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStuivesantplein 10 A is een appartement van 31 m² in de wijk Broekhoven I. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.119 inwoners per km².
Stuivesantplein 10 A is een appartement in Broekhoven I, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Stuivesantplein 10 A heeft 31 m² woonoppervlakte. In Broekhoven I ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Broekhoven I in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Stuivesantplein 10 A in Broekhoven I bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stuivesantplein 10 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Broekhoven I: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Stuivesantplein 10 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Broekhoven I. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1936, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.