Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 31 m²
- Inhoud
- 138 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €130.000 tot €155.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Korvelseweg 31 B is een bovenwoning in Tilburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Korvelseweg 31 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.8 kmLeuk en knus starters appartement op de 2e verdieping gelegen. Ideaal voor de starter of belegger!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Korvelseweg 31 B ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €8.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKorvelseweg 31 B is een bovenwoning van 31 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².
Korvelseweg 31 B is een bovenwoning in Sint Anna Zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Korvelseweg 31 B heeft 31 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Korvelseweg 31 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Korvelseweg 31 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Korvelseweg 31 B in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Korvelseweg 31 B: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.