Eengezinswoning, tussenwoning Leenherenstraat 25 Tilburg

Leenherenstraat 25, 5021 CE Tilburg

121 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Leenherenstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 113 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Leenherenstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leenherenstraat 25

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
201.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
408.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.77 kg/m²

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1960 Inwoners
1060 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
861 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Fatima West
80% Koopwoningen
12.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leenherenstraat 25

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Leenherenstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Leenherenstraat 25?

De prijsindicatie voor Leenherenstraat 25 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Fatima West is €319.000. Dat komt neer op circa €2.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leenherenstraat 25 zich tot de wijk Fatima West?

Leenherenstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk Fatima West. De buurt telt 861 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leenherenstraat 25?

Leenherenstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Fatima West, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leenherenstraat 25 vergeleken met de buurt?

Leenherenstraat 25 heeft 121 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Fatima West ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leenherenstraat 25 en wat betekent dat?

Leenherenstraat 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-09-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leenherenstraat 25?

Leenherenstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Fatima West?

De wijk Fatima West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fatima West?