Streetview Broekstraat 4 Tilburg

Broekstraat 4, 5018 TD Tilburg

426 m² Bouwjaar 1913 Label A+++

Broekstraat 4 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 426 m² en een perceel van 3760 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
426 m²
Perceeloppervlakte
3760 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Broekstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekstraat 4

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
90.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
40.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.7%
CO₂-emissie
9.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

55 Inwoners
25 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Moerenburg
77% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Broekstraat 4

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Broekstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekstraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Moerenburg is €631.000. Dat komt neer op circa €1.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekstraat 4 zich tot de wijk Moerenburg?

Broekstraat 4 is een woonhuis van 426 m² in de wijk Moerenburg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekstraat 4?

Broekstraat 4 is een woonhuis in Moerenburg, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Broekstraat 4 vergeleken met de buurt?

Broekstraat 4 heeft 426 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3760 m². In Moerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekstraat 4 en wat betekent dat?

Broekstraat 4 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Moerenburg?

De wijk Moerenburg in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Moerenburg?

Vanuit Broekstraat 4 in Moerenburg bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Moerenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Broekstraat 4: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.7 km.