Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1885
- Woonoppervlakte
- 490 m²
- Perceeloppervlakte
- 5700 m²
- Inhoud
- 1600 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 9
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €1.390.000 tot €1.640.000
- Ligging
- Beschutte ligging
Koningshoeven 63 is een vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 490 m², een perceel van 5700 m² en 11 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningshoeven 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
2.6 kmMonumentale villa met parkachtige tuin en uitzonderlijk potentieel als woonvilla Aan een van de meest karaktervolle lanen van Tilburg, direct…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Koningshoeven 63 ligt rond €1.390.000 tot €1.640.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningshoeven is €585.000. Dat komt neer op circa €1.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningshoeven 63 is een vrijstaande woning van 490 m² in de wijk Koningshoeven. De buurt telt 40 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 268 inwoners per km².
Koningshoeven 63 is een vrijstaande woning in Koningshoeven, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningshoeven 63 heeft 490 m² woonoppervlakte en 1600 m³ inhoud. Het perceel is 5700 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Koningshoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningshoeven 63 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-09-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 129.36 kg/jaar.
Koningshoeven 63 heeft 11 kamers waarvan 9 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Koningshoeven in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Koningshoeven 63 in Koningshoeven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.