Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
Simon van der Stelstraat 13 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en een perceel van 121 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Simon van der Stelstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Simon van der Stelstraat 13 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Armhoef Zuid is €452.000. Dat komt neer op circa €4.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSimon van der Stelstraat 13 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Armhoef Zuid. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.552 inwoners per km².
Simon van der Stelstraat 13 is een woonhuis in Armhoef Zuid, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Simon van der Stelstraat 13 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 121 m². In Armhoef Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Simon van der Stelstraat 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-07-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Armhoef Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Simon van der Stelstraat 13 in Armhoef Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Simon van der Stelstraat 13: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.