Halfvrijstaande woning Sint Josephstraat 18 Tilburg

Sint Josephstraat 18, 5017 GH Tilburg

94 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Sint Josephstraat 18 is een halfvrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 196 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Sint Josephstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Josephstraat 18

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
201.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
313.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1175 Inwoners
630 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
605 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne Oost
65% Koopwoningen
7.399 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Josephstraat 18

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Josephstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Josephstraat 18?

De prijsindicatie voor Sint Josephstraat 18 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €4.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Josephstraat 18 zich tot de wijk Hoogvenne Oost?

Sint Josephstraat 18 is een halfvrijstaande woning van 94 m² in de wijk Hoogvenne Oost. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Josephstraat 18?

Sint Josephstraat 18 is een halfvrijstaande woning in Hoogvenne Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Josephstraat 18 vergeleken met de buurt?

Sint Josephstraat 18 heeft 94 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoogvenne Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Josephstraat 18 en wat betekent dat?

Sint Josephstraat 18 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Josephstraat 18?

Sint Josephstraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne Oost?

De wijk Hoogvenne Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne Oost?