Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 234 m²
- Inhoud
- 470 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Oisterwijksebaan 134 A is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 234 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oisterwijksebaan 134 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Armhoef Zuid is €452.000. Dat komt neer op circa €3.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOisterwijksebaan 134 A is een woonhuis van 136 m² in de wijk Armhoef Zuid. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.552 inwoners per km².
Oisterwijksebaan 134 A is een woonhuis in Armhoef Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oisterwijksebaan 134 A heeft 136 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Armhoef Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oisterwijksebaan 134 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Oisterwijksebaan 134 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Armhoef Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oisterwijksebaan 134 A in Armhoef Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oisterwijksebaan 134 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.