Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Inhoud
- 125 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Besterdplein 26 06 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Besterdplein 26 06
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Besterd is €256.000. Dat komt neer op circa €6.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBesterdplein 26 06 is een appartement van 39 m² in de wijk Besterd. De buurt telt 854 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.571 inwoners per km².
Besterdplein 26 06 is een appartement in Besterd, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Besterdplein 26 06 heeft 39 m² woonoppervlakte en 125 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Besterd ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Besterdplein 26 06 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Besterdplein 26 06 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Besterd in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Besterdplein 26 06 in Besterd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Besterdplein 26 06: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.7 km.