Portiekflat Enschotsestraat 375 Tilburg

Enschotsestraat 375, 5014 DG Tilburg

53 m² Bouwjaar 1973 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Enschotsestraat 375 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Ligging
in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Enschotsestraat 375

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Enschotsestraat 375

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

1415 Inwoners
900 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
706 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Loven Noord
41% Koopwoningen
11.576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Enschotsestraat 375

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Enschotsestraat 375

Wat is de geschatte woningwaarde van Enschotsestraat 375?

De prijsindicatie voor Enschotsestraat 375 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Loven Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €5.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Enschotsestraat 375 zich tot de wijk Loven Noord?

Enschotsestraat 375 is een portiekflat van 53 m² in de wijk Loven Noord. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Enschotsestraat 375?

Enschotsestraat 375 is een portiekflat in Loven Noord, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Enschotsestraat 375 vergeleken met de buurt?

Enschotsestraat 375 heeft 53 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Loven Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Enschotsestraat 375 en wat betekent dat?

Enschotsestraat 375 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-07-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Enschotsestraat 375?

Enschotsestraat 375 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Loven Noord?

De wijk Loven Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loven Noord?

Vanuit Enschotsestraat 375 in Loven Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.