Geschakelde woning Goudhaver 45 Tiel

Goudhaver 45, 4007 SJ Tiel

177 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Goudhaver 45 is een geschakelde woning in Tiel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 277 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
277 m²
Inhoud
571 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Goudhaver 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudhaver 45

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (136.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

25.8 km

Buurtinformatie in Tiel

2615 Inwoners
985 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
943 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Passewaaij-Zuid-West
82% Koopwoningen
6.235 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goudhaver 45

Vergelijkbare woningen in Tiel

Veelgestelde vragen over Goudhaver 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudhaver 45?

De prijsindicatie voor Goudhaver 45 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Passewaaij-Zuid-West is €386.000. Dat komt neer op circa €2.181 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudhaver 45 zich tot de wijk Passewaaij-Zuid-West?

Goudhaver 45 is een geschakelde woning van 177 m² in de wijk Passewaaij-Zuid-West. De buurt telt 943 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.235 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudhaver 45?

Goudhaver 45 is een geschakelde woning in Passewaaij-Zuid-West, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Goudhaver 45 vergeleken met de buurt?

Goudhaver 45 heeft 177 m² woonoppervlakte en 571 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Passewaaij-Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudhaver 45 en wat betekent dat?

Goudhaver 45 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-02-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudhaver 45?

Goudhaver 45 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 136 m².

Hoe is de woningmarkt in Passewaaij-Zuid-West?

De wijk Passewaaij-Zuid-West in Tiel (Gelderland) kenmerkt zich door 2.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passewaaij-Zuid-West?

Vanuit Goudhaver 45 in Passewaaij-Zuid-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.2 km.