Eengezinswoning, tussenwoning Dijkstraat 44 Terneuzen

Dijkstraat 44, 4531 CP Terneuzen

101 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Dijkstraat 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 80 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
80 m²
Inhoud
358 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dijkstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkstraat 44

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.3%
CO₂-emissie
30.47 kg/m²

Tuin
Ja (18.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dijkstraat 44

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Dijkstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkstraat 44?

De prijsindicatie voor Dijkstraat 44 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkstraat 44 zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Dijkstraat 44 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkstraat 44?

Dijkstraat 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Binnenstad-Java, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dijkstraat 44 vergeleken met de buurt?

Dijkstraat 44 heeft 101 m² woonoppervlakte en 358 m³ inhoud. Het perceel is 80 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkstraat 44 en wat betekent dat?

Dijkstraat 44 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dijkstraat 44?

Dijkstraat 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 18 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?

Vanuit Dijkstraat 44 in Binnenstad-Java bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.