Eengezinswoning, tussenwoning Vlooswijkstraat 59 Terneuzen

Vlooswijkstraat 59, 4531 CD Terneuzen

108 m² Bouwjaar 1904 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Vlooswijkstraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 128 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€155.000 tot €180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Vlooswijkstraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlooswijkstraat 59

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlooswijkstraat 59

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Vlooswijkstraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlooswijkstraat 59?

De prijsindicatie voor Vlooswijkstraat 59 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlooswijkstraat 59 zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Vlooswijkstraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlooswijkstraat 59?

Vlooswijkstraat 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Binnenstad-Java, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlooswijkstraat 59 vergeleken met de buurt?

Vlooswijkstraat 59 heeft 108 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlooswijkstraat 59 en wat betekent dat?

Vlooswijkstraat 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlooswijkstraat 59?

Vlooswijkstraat 59 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?