Straatbeeld van Veldbiesweg 10 in 't Harde

Veldbiesweg 10, 8084 RD 't Harde

135 m² Bouwjaar 2019 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Veldbiesweg 10 is een tussenwoning in 't Harde, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 137 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
481 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Veldbiesweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldbiesweg 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.86
CO₂-emissie
2939.51 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,2 km
Horeca

Restaurant

1,2 km
Horeca

Café

1,3 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

20,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde West

Veldbiesweg 10 ligt in de buurt ’t Harde West in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.405 inwoners en 950 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2405 Inwoners
905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
950 Woningvoorraad
€368.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde West
68% Koopwoningen
3.975 Inwoners per km²

Locatie van Veldbiesweg 10

Officiële bekendmakingen rond Veldbiesweg 10

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Veldbiesweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldbiesweg 10?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldbiesweg 10 zich tot de CBS-buurt ’t Harde West?

Veldbiesweg 10 is een tussenwoning van 135 m² in de CBS-buurt ’t Harde West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 950 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldbiesweg 10?

Veldbiesweg 10 is een tussenwoning in ’t Harde West, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veldbiesweg 10 vergeleken met de buurt?

Veldbiesweg 10 heeft 135 m² woonoppervlakte en 481 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000.

Wat is het energielabel van Veldbiesweg 10 en wat betekent dat?

Veldbiesweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2939.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde West in 't Harde (Gelderland) 2.405 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,2 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Veldbiesweg 10?

Veldbiesweg 10 is verkocht in de periode 2015 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Veldbiesweg 10?

Een woningrapport voor Veldbiesweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars