Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Veldbiesweg 18 is een tussenwoning in 't Harde, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 130 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
481 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Vraagprijs
€ 449.500
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Bijzonderheden
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Parkeren
Parkeertype
Openbaar parkeren
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde West
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,7 kmDagelijks
Supermarkt
1,1 kmGezondheid
Huisarts
0,9 kmVervoer
Treinstation
2,1 kmVervoer
Snelweg oprit
1 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
4,7 kmGezondheid
Apotheek
1,1 kmGezondheid
Ziekenhuis
12,2 kmHoreca
Restaurant
1,2 kmHoreca
Café
1,3 kmCultuur
Bibliotheek
1,2 kmCultuur
Bioscoop
20,1 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde West
Veldbiesweg 18 ligt in de buurt ’t Harde West in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.405 inwoners en 950 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Veldbiesweg 18
Wat is de geschatte woningwaarde van Veldbiesweg 18?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Veldbiesweg 18 zich tot de CBS-buurt ’t Harde West?
Veldbiesweg 18 is een tussenwoning van 134 m² in de CBS-buurt ’t Harde West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 950 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.975 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Veldbiesweg 18?
Veldbiesweg 18 is een tussenwoning in ’t Harde West, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hoe groot is Veldbiesweg 18 vergeleken met de buurt?
Veldbiesweg 18 heeft 134 m² woonoppervlakte en 481 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000.
Wat is het energielabel van Veldbiesweg 18 en wat betekent dat?
Veldbiesweg 18 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.60 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Veldbiesweg 18?
Veldbiesweg 18 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 61 m².
Hoe is de woningmarkt in ’t Harde West?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde West in 't Harde (Gelderland) 2.405 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,2 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Veldbiesweg 18?
Een woningrapport voor Veldbiesweg 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Gratis tijdens de pilot
Klaar om te verkopen?
Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.