Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 268 m²
- Perceeloppervlakte
- 850 m²
- Inhoud
- 996 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2011 tot 2015
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Veldbiesweg 1 is een vrijstaande woning in 't Harde, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m² en een perceel van 850 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veldbiesweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
1,1 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
2,1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
4,7 kmApotheek
1,1 kmZiekenhuis
12,2 kmRestaurant
1,2 kmCafé
1,3 kmBibliotheek
1,2 kmBioscoop
20,1 kmVeldbiesweg 1 ligt in de buurt ’t Harde West in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.405 inwoners en 950 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 77 meter
't Harde · 0.3 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.2 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.5 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.2 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.3 km afstand
Bekijk woning
't Harde · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeldbiesweg 1 is een vrijstaande woning van 268 m² in de CBS-buurt ’t Harde West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 950 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.975 inwoners per km².
Veldbiesweg 1 is een vrijstaande woning in ’t Harde West, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Veldbiesweg 1 heeft 268 m² woonoppervlakte en 996 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000.
Veldbiesweg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde West in 't Harde (Gelderland) 2.405 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,2 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.
Veldbiesweg 1 is verkocht in de periode 2011 tot 2015. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Veldbiesweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.