Halfvrijstaande woning Veldbiesweg 37 't Harde

Veldbiesweg 37, 8084 RC 't Harde

182 m² Bouwjaar 2018 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Veldbiesweg 37 is een halfvrijstaande woning in 't Harde, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 464 m² en 7 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Halfvrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
709 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Vraagprijs
€ 779.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Veldbiesweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldbiesweg 37

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.39 kWh/m²
CO₂-emissie
19.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (236.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garage mogelijk, inpandig en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,2 km
Horeca

Restaurant

1,2 km
Horeca

Café

1,3 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

20,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde West

Veldbiesweg 37 ligt in de buurt ’t Harde West in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.405 inwoners en 950 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2405 Inwoners
905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
950 Woningvoorraad
€368.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde West
68% Koopwoningen
3.975 Inwoners per km²

Locatie van Veldbiesweg 37

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Veldbiesweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldbiesweg 37?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldbiesweg 37 zich tot de CBS-buurt ’t Harde West?

Veldbiesweg 37 is een halfvrijstaande woning van 182 m² in de CBS-buurt ’t Harde West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 950 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldbiesweg 37?

Veldbiesweg 37 is een halfvrijstaande woning in ’t Harde West, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veldbiesweg 37 vergeleken met de buurt?

Veldbiesweg 37 heeft 182 m² woonoppervlakte en 709 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000.

Wat is het energielabel van Veldbiesweg 37 en wat betekent dat?

Veldbiesweg 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veldbiesweg 37?

Veldbiesweg 37 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 236 m².

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde West in 't Harde (Gelderland) 2.405 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,2 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Veldbiesweg 37?

Een woningrapport voor Veldbiesweg 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2018, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars