Straatbeeld van Oostloo 11 in 't Harde

Oostloo 11, 8084 PK 't Harde

209 m² Bouwjaar 1973 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Oostloo 11 is een vrijstaande woning in 't Harde, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 340 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
340 m²
Inhoud
745 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oostloo 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostloo 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.48 kWh/m²
CO₂-emissie
37.16 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Buitengebied ’t Harde Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,5 km
Dagelijks

Supermarkt

2,3 km
Gezondheid

Huisarts

1,9 km
Vervoer

Treinstation

3,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,3 km
Gezondheid

Apotheek

1,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13,5 km
Horeca

Restaurant

2,3 km
Horeca

Café

2,5 km
Cultuur

Bibliotheek

2,4 km
Cultuur

Bioscoop

19,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Buitengebied ’t Harde Noord

Oostloo 11 ligt in de buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 590 inwoners en 214 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 77% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 546.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,3 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.

590 Inwoners
200 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
214 Woningvoorraad
€546.000 Gem. WOZ-waarde Buitengebied ’t Harde Noord
77% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Locatie van Oostloo 11

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Oostloo 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostloo 11?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord €546.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostloo 11 zich tot de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

Oostloo 11 is een vrijstaande woning van 209 m² in de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 214 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostloo 11?

Oostloo 11 is een vrijstaande woning in Buitengebied ’t Harde Noord, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oostloo 11 vergeleken met de buurt?

Oostloo 11 heeft 209 m² woonoppervlakte en 745 m³ inhoud. Het perceel is 340 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord €546.000.

Wat is het energielabel van Oostloo 11 en wat betekent dat?

Oostloo 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-09-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied ’t Harde Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 't Harde (Gelderland) 590 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €546.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 3,5 km tot een treinstation, 1,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,5 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,5 km tot een kinderdagverblijf, 4,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buitengebied ’t Harde Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een restaurant, 2,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Oostloo 11?

Een woningrapport voor Oostloo 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied ’t Harde Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars