Straatbeeld van Romano 13 in 't Harde

Romano 13, 8084 EA 't Harde

205 m² Bouwjaar 1974 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Romano 13 is een tussenwoning in 't Harde, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 221 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
708 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Romano 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Romano 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.78 kWh/m²
CO₂-emissie
32 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in ’t Harde West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,2 km
Horeca

Restaurant

1,2 km
Horeca

Café

1,3 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

20,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor ’t Harde West

Romano 13 ligt in de buurt ’t Harde West in 't Harde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.405 inwoners en 950 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 368.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2405 Inwoners
905 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
950 Woningvoorraad
€368.000 Gem. WOZ-waarde ’t Harde West
68% Koopwoningen
3.975 Inwoners per km²

Locatie van Romano 13

Officiële bekendmakingen rond Romano 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in 't Harde

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in 't Harde. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Romano 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Romano 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Romano 13 zich tot de CBS-buurt ’t Harde West?

Romano 13 is een tussenwoning van 205 m² in de CBS-buurt ’t Harde West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 950 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Romano 13?

Romano 13 is een tussenwoning in ’t Harde West, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Romano 13 vergeleken met de buurt?

Romano 13 heeft 205 m² woonoppervlakte en 708 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt ’t Harde West €368.000.

Wat is het energielabel van Romano 13 en wat betekent dat?

Romano 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in ’t Harde West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt ’t Harde West in 't Harde (Gelderland) 2.405 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €368.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,2 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt ’t Harde West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt ’t Harde West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Romano 13?

Een woningrapport voor Romano 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond ’t Harde West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in 't Harde presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars