Streetview Jan van Heenvlietstraat 15 Stad aan 't Haringvliet

Jan van Heenvlietstraat 15, 3243 BC Stad aan 't Haringvliet

97 m² Bouwjaar 1986 Label A

Jan van Heenvlietstraat 15 is een woonhuis in Stad aan 't Haringvliet, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
97 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan van Heenvlietstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Heenvlietstraat 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.12
CO₂-emissie
2699.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Stad aan 't Haringvliet

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

6.5 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

29.3 km

Buurtinformatie in Stad aan 't Haringvliet

1380 Inwoners
625 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Stad aan 't Haringvliet woonkern
71% Koopwoningen
2.422 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Heenvlietstraat 15

Vergelijkbare woningen in Stad aan 't Haringvliet

Veelgestelde vragen over Jan van Heenvlietstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Heenvlietstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Stad aan 't Haringvliet woonkern is €306.000. Dat komt neer op circa €3.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Heenvlietstraat 15 zich tot de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Jan van Heenvlietstraat 15 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.422 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Heenvlietstraat 15?

Jan van Heenvlietstraat 15 is een woonhuis in Stad aan 't Haringvliet woonkern, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Heenvlietstraat 15 vergeleken met de buurt?

Jan van Heenvlietstraat 15 heeft 97 m² woonoppervlakte. In Stad aan 't Haringvliet woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Heenvlietstraat 15 en wat betekent dat?

Jan van Heenvlietstraat 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2699.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stad aan 't Haringvliet woonkern?

De wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern in Stad aan 't Haringvliet (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Vanuit Jan van Heenvlietstraat 15 in Stad aan 't Haringvliet woonkern bereik je: supermarkt op 5.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 34.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.