Streetview Vrouwtjesweg 68 Stad aan 't Haringvliet

Vrouwtjesweg 68, 3243 AW Stad aan 't Haringvliet

149 m² Bouwjaar 1948 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Vrouwtjesweg 68 is een woonhuis in Stad aan 't Haringvliet, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 3060 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
3060 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Vrouwtjesweg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrouwtjesweg 68

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Stad aan 't Haringvliet

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

6.5 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

29.3 km

Buurtinformatie in Stad aan 't Haringvliet

1380 Inwoners
625 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Stad aan 't Haringvliet woonkern
71% Koopwoningen
2.422 Inwoners per km²

Locatie van Vrouwtjesweg 68

Vergelijkbare woningen in Stad aan 't Haringvliet

Veelgestelde vragen over Vrouwtjesweg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrouwtjesweg 68?

De prijsindicatie voor Vrouwtjesweg 68 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Stad aan 't Haringvliet woonkern is €306.000. Dat komt neer op circa €2.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrouwtjesweg 68 zich tot de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Vrouwtjesweg 68 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.422 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrouwtjesweg 68?

Vrouwtjesweg 68 is een woonhuis in Stad aan 't Haringvliet woonkern, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vrouwtjesweg 68 vergeleken met de buurt?

Vrouwtjesweg 68 heeft 149 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 3060 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stad aan 't Haringvliet woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrouwtjesweg 68 en wat betekent dat?

Vrouwtjesweg 68 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrouwtjesweg 68?

Vrouwtjesweg 68 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stad aan 't Haringvliet woonkern?

De wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern in Stad aan 't Haringvliet (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stad aan 't Haringvliet woonkern?