Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Vrouwtjesweg 34 Stad aan 't Haringvliet

Vrouwtjesweg 34, 3243 AW Stad aan 't Haringvliet

97 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Vrouwtjesweg 34 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Stad aan 't Haringvliet, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 284 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vrouwtjesweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrouwtjesweg 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15%
CO₂-emissie
39.3 kg/m²

Tuin
Ja (97.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Stad aan 't Haringvliet

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

6.5 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

29.3 km

Buurtinformatie in Stad aan 't Haringvliet

1380 Inwoners
625 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Stad aan 't Haringvliet woonkern
71% Koopwoningen
2.422 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrouwtjesweg 34

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Goeree-Overflakkee
Buurt
Stad aan 't Haringvliet woonkern
Postcode
3243 AW

Vergelijkbare woningen in Stad aan 't Haringvliet

Veelgestelde vragen over Vrouwtjesweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrouwtjesweg 34?

De prijsindicatie voor Vrouwtjesweg 34 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Stad aan 't Haringvliet woonkern is €306.000. Dat komt neer op circa €3.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrouwtjesweg 34 zich tot de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Vrouwtjesweg 34 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 97 m² in de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.422 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrouwtjesweg 34?

Vrouwtjesweg 34 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Stad aan 't Haringvliet woonkern, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vrouwtjesweg 34 vergeleken met de buurt?

Vrouwtjesweg 34 heeft 97 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Stad aan 't Haringvliet woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrouwtjesweg 34 en wat betekent dat?

Vrouwtjesweg 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrouwtjesweg 34?

Vrouwtjesweg 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 97 m².