Streetview Beneden Molendijk 8 Stad aan 't Haringvliet

Beneden Molendijk 8, 3243 AJ Stad aan 't Haringvliet

78 m² Bouwjaar 2015 Label A+

Beneden Molendijk 8 is een appartement in Stad aan 't Haringvliet, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
78 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Beneden Molendijk 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beneden Molendijk 8

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
74.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
92.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
17.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Stad aan 't Haringvliet

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

6.5 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

29.3 km

Buurtinformatie in Stad aan 't Haringvliet

1380 Inwoners
625 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Stad aan 't Haringvliet woonkern
71% Koopwoningen
2.422 Inwoners per km²

Locatie van Beneden Molendijk 8

Vergelijkbare woningen in Stad aan 't Haringvliet

Veelgestelde vragen over Beneden Molendijk 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Beneden Molendijk 8?

De gemiddelde woningwaarde in Stad aan 't Haringvliet woonkern is €306.000. Dat komt neer op circa €3.923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beneden Molendijk 8 zich tot de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Beneden Molendijk 8 is een appartement van 78 m² in de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.422 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beneden Molendijk 8?

Beneden Molendijk 8 is een appartement in Stad aan 't Haringvliet woonkern, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Beneden Molendijk 8 vergeleken met de buurt?

Beneden Molendijk 8 heeft 78 m² woonoppervlakte. In Stad aan 't Haringvliet woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beneden Molendijk 8 en wat betekent dat?

Beneden Molendijk 8 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.3 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stad aan 't Haringvliet woonkern?

De wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern in Stad aan 't Haringvliet (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Vanuit Beneden Molendijk 8 in Stad aan 't Haringvliet woonkern bereik je: supermarkt op 5.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 34.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.