Streetview Baron van Brienenstraat 2 Stad aan 't Haringvliet

Baron van Brienenstraat 2, 3243 AB Stad aan 't Haringvliet

59 m² Bouwjaar 1972 Label D

Baron van Brienenstraat 2 is een appartement in Stad aan 't Haringvliet, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Baron van Brienenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baron van Brienenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
171.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
255.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Stad aan 't Haringvliet

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

6.5 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

29.3 km

Buurtinformatie in Stad aan 't Haringvliet

1380 Inwoners
625 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Stad aan 't Haringvliet woonkern
71% Koopwoningen
2.422 Inwoners per km²

Locatie van Baron van Brienenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Stad aan 't Haringvliet

Veelgestelde vragen over Baron van Brienenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Baron van Brienenstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Stad aan 't Haringvliet woonkern is €306.000. Dat komt neer op circa €5.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baron van Brienenstraat 2 zich tot de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Baron van Brienenstraat 2 is een appartement van 59 m² in de wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.422 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baron van Brienenstraat 2?

Baron van Brienenstraat 2 is een appartement in Stad aan 't Haringvliet woonkern, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Baron van Brienenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Baron van Brienenstraat 2 heeft 59 m² woonoppervlakte. In Stad aan 't Haringvliet woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baron van Brienenstraat 2 en wat betekent dat?

Baron van Brienenstraat 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.17 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stad aan 't Haringvliet woonkern?

De wijk Stad aan 't Haringvliet woonkern in Stad aan 't Haringvliet (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stad aan 't Haringvliet woonkern?

Vanuit Baron van Brienenstraat 2 in Stad aan 't Haringvliet woonkern bereik je: supermarkt op 5.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 34.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.