eengezinswoning Lange Wolstraat 18 Sluis

Lange Wolstraat 18, 4524 CA Sluis

133 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Lange Wolstraat 18 is een eengezinswoning in Sluis, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 205 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Lange Wolstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Wolstraat 18

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
227.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
369.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.96 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

58 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

8.7 km
Cultuur

Bioscoop

36.8 km

Buurtinformatie in Sluis

1910 Inwoners
990 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1183 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Sluis
56% Koopwoningen
2.972 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Wolstraat 18

Vergelijkbare woningen in Sluis

Veelgestelde vragen over Lange Wolstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Wolstraat 18?

De prijsindicatie voor Lange Wolstraat 18 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Sluis is €268.000. Dat komt neer op circa €2.015 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Wolstraat 18 zich tot de wijk Sluis?

Lange Wolstraat 18 is een eengezinswoning van 133 m² in de wijk Sluis. De buurt telt 1.183 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.972 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Wolstraat 18?

Lange Wolstraat 18 is een eengezinswoning in Sluis, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lange Wolstraat 18 vergeleken met de buurt?

Lange Wolstraat 18 heeft 133 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Sluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Wolstraat 18 en wat betekent dat?

Lange Wolstraat 18 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-09-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Wolstraat 18?

Lange Wolstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sluis?

De wijk Sluis in Sluis (Zeeland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sluis?

Vanuit Lange Wolstraat 18 in Sluis bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 58 km, snelwegoprit op 1.2 km.