Eengezinswoning Egelantierlaan 18 Cadzand

Egelantierlaan 18, 4506 KB Cadzand

119 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Egelantierlaan 18 is een eengezinswoning in Cadzand, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 194 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
194 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Egelantierlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egelantierlaan 18

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
144.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
73.06 kg/m²

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

9.1 km
Vervoer

Treinstation

57.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.1 km
Gezondheid

Apotheek

9.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.2 km
Cultuur

Bioscoop

36.4 km

Buurtinformatie in Cadzand

210 Inwoners
135 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Cadzand-Bad
58% Koopwoningen
159 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Egelantierlaan 18

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Egelantierlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Egelantierlaan 18?

De prijsindicatie voor Egelantierlaan 18 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Cadzand-Bad is €569.000. Dat komt neer op circa €4.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egelantierlaan 18 zich tot de wijk Cadzand-Bad?

Egelantierlaan 18 is een eengezinswoning van 119 m² in de wijk Cadzand-Bad. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egelantierlaan 18?

Egelantierlaan 18 is een eengezinswoning in Cadzand-Bad, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Egelantierlaan 18 vergeleken met de buurt?

Egelantierlaan 18 heeft 119 m² woonoppervlakte. Het perceel is 194 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Cadzand-Bad ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egelantierlaan 18 en wat betekent dat?

Egelantierlaan 18 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 73.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Egelantierlaan 18?

Egelantierlaan 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Cadzand-Bad?

De wijk Cadzand-Bad in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cadzand-Bad?

Vanuit Egelantierlaan 18 in Cadzand-Bad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 9.1 km, treinstation op 57.6 km, snelwegoprit op 3.2 km.