Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 448 m²
- Inhoud
- 759 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Grienduil 10 is een woonhuis in Sliedrecht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 448 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grienduil 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Grienden is €396.000. Dat komt neer op circa €1.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrienduil 10 is een woonhuis van 200 m² in de wijk De Grienden. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.887 inwoners per km².
Grienduil 10 is een woonhuis in De Grienden, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Grienduil 10 heeft 200 m² woonoppervlakte en 759 m³ inhoud. Het perceel is 448 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Grienden ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grienduil 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.34 kg/jaar.
Grienduil 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Grienden in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Grienduil 10 in De Grienden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grienduil 10: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.4 km.