2-onder-1-kapwoning IJsvogel 13 Sliedrecht

IJsvogel 13, 3362 KC Sliedrecht

155 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

IJsvogel 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Sliedrecht, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 336 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
336 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor IJsvogel 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJsvogel 13

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
115.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
56.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
69%
CO₂-emissie
11.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (156.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garage met carport
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

2110 Inwoners
785 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
788 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde De Grienden
80% Koopwoningen
5.887 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJsvogel 13

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over IJsvogel 13

Wat is de geschatte woningwaarde van IJsvogel 13?

De prijsindicatie voor IJsvogel 13 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in De Grienden is €396.000. Dat komt neer op circa €2.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJsvogel 13 zich tot de wijk De Grienden?

IJsvogel 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 155 m² in de wijk De Grienden. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.887 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJsvogel 13?

IJsvogel 13 is een 2-onder-1-kapwoning in De Grienden, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is IJsvogel 13 vergeleken met de buurt?

IJsvogel 13 heeft 155 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 336 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Grienden ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJsvogel 13 en wat betekent dat?

IJsvogel 13 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJsvogel 13?

IJsvogel 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 156 m².

Hoe is de woningmarkt in De Grienden?

De wijk De Grienden in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Grienden?

Vanuit IJsvogel 13 in De Grienden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.