Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Krabbelaar 39 Sliedrecht

Krabbelaar 39, 3362 WG Sliedrecht

142 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Krabbelaar 39 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Sliedrecht, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 181 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Krabbelaar 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krabbelaar 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.9%
CO₂-emissie
23.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

2110 Inwoners
785 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
788 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde De Grienden
80% Koopwoningen
5.887 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krabbelaar 39

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Krabbelaar 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Krabbelaar 39?

De prijsindicatie voor Krabbelaar 39 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in De Grienden is €396.000. Dat komt neer op circa €2.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krabbelaar 39 zich tot de wijk De Grienden?

Krabbelaar 39 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 142 m² in de wijk De Grienden. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.887 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krabbelaar 39?

Krabbelaar 39 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Grienden, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Krabbelaar 39 vergeleken met de buurt?

Krabbelaar 39 heeft 142 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Grienden ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krabbelaar 39 en wat betekent dat?

Krabbelaar 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Krabbelaar 39?

Krabbelaar 39 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in De Grienden?

De wijk De Grienden in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Grienden?

Vanuit Krabbelaar 39 in De Grienden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.