Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hoepel 25 Sliedrecht

Hoepel 25, 3362 JA Sliedrecht

123 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Hoepel 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Sliedrecht, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 335 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hoepel 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoepel 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
29.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (149.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sliedrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Sliedrecht

2110 Inwoners
785 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
788 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde De Grienden
80% Koopwoningen
5.887 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoepel 25

Vergelijkbare woningen in Sliedrecht

Veelgestelde vragen over Hoepel 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoepel 25?

De prijsindicatie voor Hoepel 25 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in De Grienden is €396.000. Dat komt neer op circa €3.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoepel 25 zich tot de wijk De Grienden?

Hoepel 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 123 m² in de wijk De Grienden. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.887 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoepel 25?

Hoepel 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Grienden, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoepel 25 vergeleken met de buurt?

Hoepel 25 heeft 123 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Grienden ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoepel 25 en wat betekent dat?

Hoepel 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoepel 25?

Hoepel 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 149 m².

Hoe is de woningmarkt in De Grienden?

De wijk De Grienden in Sliedrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Grienden?

Vanuit Hoepel 25 in De Grienden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.