Tussenwoning Kerkstraat 41 Sittard

Kerkstraat 41, 6137 SL Sittard

91 m² Bouwjaar 1949 8 kamers 3 slaapkamers Label C

Kerkstraat 41 is een tussenwoning in Sittard, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€165.000 tot €190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.69
CO₂-emissie
4352.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Sittard

1360 Inwoners
630 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
638 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Broeksittard
52% Koopwoningen
3.650 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkstraat 41

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 41?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 41 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Broeksittard is €243.000. Dat komt neer op circa €2.670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 41 zich tot de wijk Broeksittard?

Kerkstraat 41 is een tussenwoning van 91 m² in de wijk Broeksittard. De buurt telt 638 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 41?

Kerkstraat 41 is een tussenwoning in Broeksittard, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kerkstraat 41 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 41 heeft 91 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Broeksittard ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 41 en wat betekent dat?

Kerkstraat 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4352.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 41?

Kerkstraat 41 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Broeksittard?

De wijk Broeksittard in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broeksittard?

Vanuit Kerkstraat 41 in Broeksittard bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.