Eengezinswoning, tussenwoning Jan van Eyckstraat 7 Sittard

Jan van Eyckstraat 7, 6137 XM Sittard

95 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Jan van Eyckstraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sittard, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jan van Eyckstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Eyckstraat 7

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.37 kg/m²

Tuin
Ja (37.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Sittard

2720 Inwoners
1415 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1430 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Stadbroek
29% Koopwoningen
5.437 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Eyckstraat 7

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Jan van Eyckstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Eyckstraat 7?

De prijsindicatie voor Jan van Eyckstraat 7 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadbroek is €197.000. Dat komt neer op circa €2.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Eyckstraat 7 zich tot de wijk Stadbroek?

Jan van Eyckstraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 95 m² in de wijk Stadbroek. De buurt telt 1.430 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Eyckstraat 7?

Jan van Eyckstraat 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Stadbroek, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan van Eyckstraat 7 vergeleken met de buurt?

Jan van Eyckstraat 7 heeft 95 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Stadbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Eyckstraat 7 en wat betekent dat?

Jan van Eyckstraat 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Eyckstraat 7?

Jan van Eyckstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 37 m².

Hoe is de woningmarkt in Stadbroek?

De wijk Stadbroek in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 2.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadbroek?

Vanuit Jan van Eyckstraat 7 in Stadbroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3 km.