Eengezinswoning, vrijstaande woning Guido Gezellestraat 12 Sittard

Guido Gezellestraat 12, 6136 HX Sittard

257 m² Bouwjaar 1957 8 kamers 6 slaapkamers Label B

Guido Gezellestraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sittard, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m², een perceel van 485 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
257 m²
Perceeloppervlakte
485 m²
Inhoud
930 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellestraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
166.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.4%
CO₂-emissie
25.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Sittard

3200 Inwoners
1735 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1800 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Baandert
56% Koopwoningen
5.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Guido Gezellestraat 12

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Guido Gezellestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellestraat 12?

De prijsindicatie voor Guido Gezellestraat 12 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Baandert is €232.000. Dat komt neer op circa €903 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellestraat 12 zich tot de wijk Baandert?

Guido Gezellestraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 257 m² in de wijk Baandert. De buurt telt 1.800 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellestraat 12?

Guido Gezellestraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Baandert, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Guido Gezellestraat 12 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellestraat 12 heeft 257 m² woonoppervlakte en 930 m³ inhoud. Het perceel is 485 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Baandert ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellestraat 12 en wat betekent dat?

Guido Gezellestraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 25.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellestraat 12?

Guido Gezellestraat 12 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Baandert?

De wijk Baandert in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 3.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baandert?

Vanuit Guido Gezellestraat 12 in Baandert bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.