Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hendrik Consciencestraat 8 Sittard

Hendrik Consciencestraat 8, 6136 HN Sittard

96 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Hendrik Consciencestraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Sittard, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 311 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
311 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hendrik Consciencestraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik Consciencestraat 8

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.45 kg/m²

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Sittard

3200 Inwoners
1735 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1800 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Baandert
56% Koopwoningen
5.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik Consciencestraat 8

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Hendrik Consciencestraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik Consciencestraat 8?

De prijsindicatie voor Hendrik Consciencestraat 8 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Baandert is €232.000. Dat komt neer op circa €2.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik Consciencestraat 8 zich tot de wijk Baandert?

Hendrik Consciencestraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 96 m² in de wijk Baandert. De buurt telt 1.800 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik Consciencestraat 8?

Hendrik Consciencestraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Baandert, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hendrik Consciencestraat 8 vergeleken met de buurt?

Hendrik Consciencestraat 8 heeft 96 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Baandert ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik Consciencestraat 8 en wat betekent dat?

Hendrik Consciencestraat 8 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik Consciencestraat 8?

Hendrik Consciencestraat 8 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in Baandert?

De wijk Baandert in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 3.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baandert?