Streetview Hemelrijkstraat 15 A Sint-Michielsgestel

Hemelrijkstraat 15 A, 5271 TX Sint-Michielsgestel

216 m² Bouwjaar 1928 Label F

Hemelrijkstraat 15 A is een woonhuis in Sint-Michielsgestel, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 775 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
775 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hemelrijkstraat 15 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hemelrijkstraat 15 A

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Sint-Michielsgestel

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Sint-Michielsgestel

335 Inwoners
115 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders
80% Koopwoningen
57 Inwoners per km²

Locatie van Hemelrijkstraat 15 A

Vergelijkbare woningen in Sint-Michielsgestel

Veelgestelde vragen over Hemelrijkstraat 15 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hemelrijkstraat 15 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders is €667.000. Dat komt neer op circa €3.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hemelrijkstraat 15 A zich tot de wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders?

Hemelrijkstraat 15 A is een woonhuis van 216 m² in de wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hemelrijkstraat 15 A?

Hemelrijkstraat 15 A is een woonhuis in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hemelrijkstraat 15 A vergeleken met de buurt?

Hemelrijkstraat 15 A heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 775 m². In Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hemelrijkstraat 15 A en wat betekent dat?

Hemelrijkstraat 15 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders?

De wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders in Sint-Michielsgestel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders?

Vanuit Hemelrijkstraat 15 A in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.5 km.