Landhuis, vrijstaande woning Hemelrijkstraat 21 A Sint-Michielsgestel

Hemelrijkstraat 21 A, 5271 TX Sint-Michielsgestel

151 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Hemelrijkstraat 21 A is een landhuis, vrijstaande woning in Sint-Michielsgestel, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 936 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
936 m²
Inhoud
889 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.405.000 tot €1.655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hemelrijkstraat 21 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hemelrijkstraat 21 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Sint-Michielsgestel

335 Inwoners
115 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders
80% Koopwoningen
57 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hemelrijkstraat 21 A

Provincie
Noord-Brabant
Gemeente
Sint-Michielsgestel
Buurt
Verspreide huizen Sint-Michielsgestelse polders
Postcode
5271 TX

Vergelijkbare woningen in Sint-Michielsgestel

Veelgestelde vragen over Hemelrijkstraat 21 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hemelrijkstraat 21 A?

De prijsindicatie voor Hemelrijkstraat 21 A ligt rond €1.405.000 tot €1.655.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders is €667.000. Dat komt neer op circa €4.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hemelrijkstraat 21 A zich tot de wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders?

Hemelrijkstraat 21 A is een landhuis, vrijstaande woning van 151 m² in de wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hemelrijkstraat 21 A?

Hemelrijkstraat 21 A is een landhuis, vrijstaande woning in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hemelrijkstraat 21 A vergeleken met de buurt?

Hemelrijkstraat 21 A heeft 151 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 936 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hemelrijkstraat 21 A en wat betekent dat?

Hemelrijkstraat 21 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hemelrijkstraat 21 A?

Hemelrijkstraat 21 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders?

De wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders in Sint-Michielsgestel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.