Streetview Lindelaan 2 Sint-Maartensdijk

Lindelaan 2, 4695 RT Sint-Maartensdijk

550 m² Bouwjaar 2008 9 kamers 8 slaapkamers Label A

Lindelaan 2 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 550 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
550 m²
Inhoud
1600 m³
Kamers
9
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lindelaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindelaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Maartensdijk

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

21.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

21.1 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

400 Inwoners
160 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
166 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sint-Maartensdijk
89% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Locatie van Lindelaan 2

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Lindelaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindelaan 2?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint-Maartensdijk is €374.000. Dat komt neer op circa €680 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindelaan 2 zich tot de wijk Verspreide huizen Sint-Maartensdijk?

Lindelaan 2 is een woonhuis van 550 m² in de wijk Verspreide huizen Sint-Maartensdijk. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindelaan 2?

Lindelaan 2 is een woonhuis in Verspreide huizen Sint-Maartensdijk, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lindelaan 2 vergeleken met de buurt?

Lindelaan 2 heeft 550 m² woonoppervlakte en 1600 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 61 m² per kamer. In Verspreide huizen Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindelaan 2 en wat betekent dat?

Lindelaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lindelaan 2?

Lindelaan 2 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sint-Maartensdijk?

De wijk Verspreide huizen Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sint-Maartensdijk?

Vanuit Lindelaan 2 in Verspreide huizen Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 21.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.