Vrijstaande woning Battenoordsedijk 17 Nieuwe-Tonge

Battenoordsedijk 17, 3244 LC Nieuwe-Tonge

372 m² Bouwjaar 2013 6 kamers 4 slaapkamers Label A++++

Battenoordsedijk 17 is een vrijstaande woning in Nieuwe-Tonge, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 372 m², een perceel van 50250 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
372 m²
Perceeloppervlakte
50250 m²
Inhoud
2673 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.830.000 tot €2.080.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Battenoordsedijk 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Battenoordsedijk 17

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
127.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-10.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
105.8%
Geldig tot
Verwarming
Open haard, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
6 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwe-Tonge

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.3 km
Cultuur

Bioscoop

24.6 km

Buurtinformatie in Nieuwe-Tonge

275 Inwoners
100 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
98 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Nieuwe-Tonge buitengebied
81% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Battenoordsedijk 17

Vergelijkbare woningen in Nieuwe-Tonge

Veelgestelde vragen over Battenoordsedijk 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Battenoordsedijk 17?

De prijsindicatie voor Battenoordsedijk 17 ligt rond €1.830.000 tot €2.080.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe-Tonge buitengebied is €522.000. Dat komt neer op circa €1.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Battenoordsedijk 17 zich tot de wijk Nieuwe-Tonge buitengebied?

Battenoordsedijk 17 is een vrijstaande woning van 372 m² in de wijk Nieuwe-Tonge buitengebied. De buurt telt 98 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Battenoordsedijk 17?

Battenoordsedijk 17 is een vrijstaande woning in Nieuwe-Tonge buitengebied, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Battenoordsedijk 17 vergeleken met de buurt?

Battenoordsedijk 17 heeft 372 m² woonoppervlakte en 2673 m³ inhoud. Het perceel is 50250 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Nieuwe-Tonge buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Battenoordsedijk 17 en wat betekent dat?

Battenoordsedijk 17 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Battenoordsedijk 17?

Battenoordsedijk 17 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe-Tonge buitengebied?

De wijk Nieuwe-Tonge buitengebied in Nieuwe-Tonge (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe-Tonge buitengebied?